11

 BORSA KALİTE DENETİMİNDE !...

Kırşehir Ticaret Borsası ISO 9001:Kalite Yönetim Sistemi Periyodik bakımını gerçekleştirdi.

Türk Loydu tarafından yapılan periyodik denetime Oğuz Aksu katılırken Borsa adına Genel Sekreter Battal Çelik Akreditasyon Sorumlusu Zeynep Yıldırım Tescil Şefi Mustafa Mahlut Evrak Kayıt Görevlisi Recep Yazıcıoğlu katıldılar.

Yapılan denetimler sonunda, 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni entegre bir şekilde uygulayan Kırşehir Ticaret Borsası ,bu sistemle ilgili yapılan denetimi başarı ile tamamladı.


Konuyla ilgili açıklama yapan Kırşehir Ticaret Borsası Genel Sekreteri Battal Çelik  ‘’ 2012 yılında aldığımız ilk ISO 9001 Kalite Belgemizi bu yıl yeniden periyodik denetimden başarı ile tamamlamış bulunduk. Geçen Yıl TOBB akreditasyon sisteminden de başarı ile belge almaya hak kazanmıştık. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Akreditasyon Süreci’ni başarılı bir şekilde kurumumuza entegre ettik. Bu anlamda Borsa olarak üyelerimizin istekleri doğrultusunda kanun ve yönetmeliklere bağlı olarak hizmetlerimize büyük bir hızla devam etmekteyiz.

Borsamız bugün Türk Loydu tarafından Akreditasyon sisteminde de entegre bir şekilde uyum içerisinde olan  9001 Kalite Yönetim Sistemini  yapılan bu denetimle başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Denetimde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamış olması çalışmalarımızın doğru yürütüldüğünün göstergesi olmaktadır. Emeği geçen Meclisimize,Yönetim Kurulumuza ve personel arkadaşlarıma teşekkür ediyorum”.dedi.

Okunma Sayısı: 2424
resim